Jubileusz 15-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Przeworsku

Jubileusz 15-lecia to wyjątkowy moment podsumowań, wdzięczności i docenienia osób, które od lat z zaangażowaniem działają na rzecz innych – tak było podczas uroczystości Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Powiatowego w Przeworsku.

Złożyłem na ręce Pani Krystyny Woźniak Prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Powiatowego w Przeworsku serdeczne gratulacje oraz słowa uznania za ich zaangażowanie, działalność edukacyjną, profilaktyczną i integracyjną. Zaznaczając, jak ważną rolę odgrywa organizacja w budowaniu świadomości zdrowotnej i wspieraniu mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Przekazałem również drukarkę, która będzie służyć Stowarzyszeniu w codziennej pracy biurowej i dalszej realizacji ich cennych inicjatyw.

Wraz Sekretarz Miasta Agnieszką Zakrzewską otrzymałem odznaką Ambasadora Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Życzę przeworskiemu kołu diabetyków wielu kolejnych lat owocnej działalności, nieustającej energii oraz sukcesów w podejmowanych działaniach!