28 kwietnia br. odbyło się szkolenie pn. „Odporność gmin i sołectw na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa”, zorganizowane przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Jarosławiu.
Podczas szkolenia omówiono kwestie związane z reagowaniem w sytuacjach zagrożeń oraz współpracą administracji i służb w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.








