Dziś spotkałem się z ppłk. Danielem Świątoniowskim, nowym dowódcą 21 Batalionu Saperów w Gniewczynie Łańcuckiej.
Była to okazja do osobistego pogratulowania objęcia stanowiska oraz złożenia życzeń powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. W spotkaniu uczestniczył również chor. Wojciech Lonc.
Podczas rozmowy poruszyliśmy wstępne kwestie związane z organizacją tegorocznych obchodów Święta Wojska Polskiego oraz Narodowego Święta Niepodległości. Cieszę się, że możemy kontynuować dobrą współpracę i wspólnie działać na rzecz lokalnej społeczności.




